8
טריי
קינג
קבוצה: מכבי תפוזינה ראשון לציון
אזרחות:
ארה''ב (USA)
עמדה: פורוורד
גובה: 2.03
תאריך לידה: 01/10/1999
שנים בקבוצה: 1
שנים בליגה: 1
אזרחות:
ארה''ב (USA)
עמדה: פורוורד
גובה: 2.03
תאריך לידה: 01/10/1999
שנים בקבוצה: 1
שנים בליגה: 1
7
שיא נקודות בקריירה
14
נקודות בקריירה
3.5
ממוצע נקודות בקריירה

- סטט' אישית
- |
- סטט' קריירה
- |
- שיאים עונתיים
- |
- שיאי קריירה
- |
- דירוגים
- |
- תארים
- |
- אודות
- |
- כתבות
| עונה סדירה | |||||||||||||||||||||
| 2 נק' | 3 נק' | עונשין | ריבאונדים | עבירות | חסימות | ||||||||||||||||
| מש' | פתח | דק | נק | זרק/קלע | זרק/קלע | זרק/קלע | הגנה | התק | סהכ | של | על | חט | אב | אס | של | על | מדד | ||||
| סה"כ | 4 | 0 | 43 | 14 | 5/9 | 1/5 | 1/4 | 9 | 3 | 12 | 7 | 3 | 0 | 2 | 1 | 1 | 1 | 10 | |||
| ממוצע | 4 | 0% | 10.8 | 3.5 | 55.6% | 20% | 25% | 2.3 | 0.8 | 3.0 | 1.8 | 0.8 | 0.0 | 0.5 | 0.3 | 0.3 | 0.3 | 2.5 | |||
| פירוט לפי משחקים - עונה סדירה (ראשון לציון) | |||||||||||||||||||||
| 2 נק' | 3 נק' | עונשין | ריבאונדים | עבירות | חסימות | ||||||||||||||||
| # | משחק | פתח | דק | נק | זרק/קלע | % | זרק/קלע | % | זרק/קלע | % | הגנה | התק | סהכ | של | על | חט | אב | אס | של | על | מדד |
| 1 | הפועל אילת (ב) L | 16 | 7 | 3/7 | 42.9% | 0/1 | 0% | 1/2 | 50% | 4 | 1 | 5 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 6 | |
| 2 | הפועל העמק (ב) L | 8 | 0 | 0/0 | 0% | 0/1 | 0% | 0/0 | 0% | 1 | 0 | 1 | 2 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | -3 | |
| 3 | מכבי ת"א (ב) W | 6 | 3 | 0/0 | 0% | 1/2 | 50% | 0/0 | 0% | 2 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | |
| 4 | הפועל חולון (ח) W | 13 | 4 | 2/2 | 100% | 0/1 | 0% | 0/2 | 0% | 2 | 2 | 4 | 3 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 4 | |
| עונה סדירה | |||||||||||||||||||||
| 2 נק' | 3 נק' | עונשין | ריבאונדים | עבירות | חסימות | ||||||||||||||||
| עונה | קבוצה | מש' | דק | נק | זרק/קלע | זרק/קלע | זרק/קלע | הגנה | התק | סהכ | של | על | חט | אב | אס | של | על | מדד | |||
| 2026-27 | ראשון לציון | 4 | 10.8 | 3.5 | 56% | 20% | 25% | 2.3 | 0.8 | 3.0 | 1.8 | 0.8 | 0.0 | 0.5 | 0.3 | 0.3 | 0.3 | 2.5 | |||
| פלייאוף | |||||||||||||||||||||
| 2 נק' | 3 נק' | עונשין | ריבאונדים | עבירות | חסימות | ||||||||||||||||
| עונה | קבוצה | מש' | דק | נק | זרק/קלע | זרק/קלע | זרק/קלע | הגנה | התק | סהכ | של | על | חט | אב | אס | של | על | מדד | |||
6 מדד
מחזור 1 נגד הפועל אילת בבית
7 נקודות
מחזור 1 נגד הפועל אילת בבית
5 ריבאונדים
מחזור 1 נגד הפועל אילת בבית
1 אסיסטים
מחזור 1 נגד הפועל אילת בבית
0 חטיפות
מחזור 4 נגד הפועל חולון בחוץ
2 איבודים
מחזור 2 נגד הפועל העמק בבית
1 חסימות
מחזור 4 נגד הפועל חולון בחוץ
1 שלשות
מחזור 3 נגד מכבי ת"א בבית
2.5 מדד
מדורג #122
3.5 נקודות
מדורג #122
3.0 ריבאונדים
מדורג #80
0.5 איבודים
מדורג #124
0.3 חסימות
מדורג #49
קולג': איסטרן קנטאקי (2018-2021), איווה סטייט (2022-2024)
2024-2025: סו פולס סקייפורס (ג'י-ליג), אוסטין ספרס (ג'י-ליג), לונג איילנד נטס (ג'י-ליג)
2025-2026: אוסטין ספרס (ג'י-ליג), אדמונטון (קנדה)
2026-2027: מכבי ראשון לציון
2024-2025: סו פולס סקייפורס (ג'י-ליג), אוסטין ספרס (ג'י-ליג), לונג איילנד נטס (ג'י-ליג)
2025-2026: אוסטין ספרס (ג'י-ליג), אדמונטון (קנדה)
2026-2027: מכבי ראשון לציון












.png)





















.png)

