סטט' אישית

2026-27

עונה סדירה
2 נק' 3 נק' עונשין ריבאונדים עבירות חסימות
מש' פתח דק נק זרק/קלע זרק/קלע זרק/קלע הגנה התק סהכ של על חט אב אס של על מדד
סה"כ 4 0 69 18 1/6 3/8 7/8 5 1 6 12 8 3 4 6 0 0 14
ממוצע 4 0% 17.3 4.5 16.7% 37.5% 87.5% 1.3 0.3 1.5 3.0 2.0 0.8 1.0 1.5 0.0 0.0 3.5
פירוט לפי משחקים - עונה סדירה (מכבי ר"ג)
2 נק' 3 נק' עונשין ריבאונדים עבירות חסימות
# משחק פתח דק נק זרק/קלע % זרק/קלע % זרק/קלע % הגנה התק סהכ של על חט אב אס של על מדד
1 בני הרצליה (ח) W 14 2 1/4 25% 0/1 0% 0/0 0% 0 1 1 3 0 3 1 0 0 0 -2
2 גליל עליון (ח) L 23 7 0/1 0% 2/5 40% 1/2 50% 3 0 3 5 2 0 1 1 0 0 2
3 קריית אתא (ב) W 18 2 0/1 0% 0/1 0% 2/2 100% 2 0 2 2 3 0 1 4 0 0 6
4 הפועל העמק (ח) W 14 7 0/0 0% 1/1 100% 4/4 100% 0 0 0 2 3 0 1 1 0 0 8

סטט' קריירה

עונה סדירה
2 נק' 3 נק' עונשין ריבאונדים עבירות חסימות
עונה קבוצה מש' דק נק זרק/קלע זרק/קלע זרק/קלע הגנה התק סהכ של על חט אב אס של על מדד
2019-20 גלבוע גליל 29 13.7 2.9 45% 33% 78% 0.7 0.3 1.1 2.0 0.9 0.6 0.8 1.4 0.0 0.1 2.4
2020-21 גלבוע גליל 29 14.0 3.6 38% 39% 85% 0.9 0.8 1.7 2.0 0.7 0.6 0.8 1.6 0.0 0.1 3.4
2021-22 הפועל ת"א 26 19.9 4.3 33% 28% 84% 1.2 0.7 1.9 2.5 1.5 0.7 0.8 1.9 0.0 0.4 3.5
2022-23 הפועל ת"א 27 10.4 1.8 48% 24% 73% 0.6 0.1 0.7 1.6 0.9 0.5 0.3 0.9 0.0 0.0 1.6
2023-24 הפועל ת"א 21 15.0 3.5 55% 23% 62% 1.2 0.3 1.6 1.6 1.8 0.8 1.1 1.8 0.0 0.2 4.4
2024-25 גלבוע גליל 25 20.7 5.3 33% 26% 66% 1.6 0.6 2.1 2.4 3.4 1.0 1.8 2.7 0.1 0.3 5.8
2025-26 מכבי רמת גן 23 20.8 6.2 43% 33% 78% 1.4 0.6 2.0 3.1 3.0 0.8 1.6 3.6 0.0 0.4 7.0
2026-27 מכבי ר"ג 4 17.3 4.5 17% 38% 88% 1.3 0.3 1.5 3.0 2.0 0.8 1.0 1.5 0.0 0.0 3.5
פלייאוף
2 נק' 3 נק' עונשין ריבאונדים עבירות חסימות
עונה קבוצה מש' דק נק זרק/קלע זרק/קלע זרק/קלע הגנה התק סהכ של על חט אב אס של על מדד
2019-20 גלבוע גליל 4 8.5 2.5 50% 50% 0% 0.8 0.3 1.0 2.0 0.3 0.3 0.3 0.5 0.0 0.0 1.3
2020-21 גלבוע גליל 7 7.4 2.0 50% 36% 0% 0.3 0.0 0.3 1.3 0.1 0.1 0.3 1.0 0.0 0.0 0.9
2021-22 הפועל ת"א 4 22.3 4.3 67% 9% 55% 3.5 0.5 4.0 2.5 3.0 0.5 0.8 1.3 0.0 0.0 5.5
2022-23 הפועל ת"א 8 9.6 2.0 40% 40% 0% 0.4 0.5 0.9 1.5 0.6 0.3 0.1 1.3 0.0 0.1 2.1
2023-24 הפועל ת"א 7 6.9 2.4 30% 60% 100% 0.4 0.6 1.0 1.7 0.9 0.3 0.6 0.4 0.0 0.0 1.4
2024-25 גלבוע גליל 4 15.8 2.0 33% 12% 25% 1.0 0.5 1.5 2.8 2.0 1.0 0.8 2.0 0.0 0.3 1.3

שיאים עונתיים

2026-27 - עונה סדירה, קבוצה נוכחית

מדד
8 מדד
מחזור 4 נגד הפועל העמק בחוץ
נקודות
7 נקודות
מחזור 4 נגד הפועל העמק בחוץ
ריבאונדים
3 ריבאונדים
מחזור 2 נגד גליל עליון בחוץ
אסיסטים
4 אסיסטים
מחזור 3 נגד קריית אתא בבית
חטיפות
3 חטיפות
מחזור 1 נגד בני הרצליה בחוץ
איבודים
1 איבודים
מחזור 1 נגד בני הרצליה בחוץ
חסימות
0 חסימות
מחזור 1 נגד בני הרצליה בחוץ
שלשות
2 שלשות
מחזור 2 נגד גליל עליון בחוץ

שיאי קריירה

דירוגים

2026-27

מדד
3.5 מדד
מדורג #116
נקודות
4.5 נקודות
מדורג #114
ריבאונדים
1.5 ריבאונדים
מדורג #119
אסיסטים
1.5 אסיסטים
מדורג #66
חטיפות
0.8 חטיפות
מדורג #66
איבודים
1.0 איבודים
מדורג #83
אחוזים ל3
37.5% אחוזים ל3
מדורג #40

תארים

תארים אישיים
חמישיית המחזור: 1 פעמים (מח' 1 עונת 2023-24)

אודות

מחלקת נוער: מכבי רעננה

2016-2019: מכבי רעננה (לאומית)
2019-2021: הפועל גלבוע/גליל
2021-2024: הפועל תל אביב
2024-2025: הפועל גלבוע גליל
2025-2027: מכבי רמת גן

כתבות