5
יובל
לוין
קבוצה: עירוני לאטי קריית אתא
אזרחות:
ישראל (ISR)
עמדה: גארד-פורוורד
גובה: 2.02
תאריך לידה: 21/09/2003
שנים בקבוצה: 3
שנים בליגה: 4
אזרחות:
ישראל (ISR)
עמדה: גארד-פורוורד
גובה: 2.02
תאריך לידה: 21/09/2003
שנים בקבוצה: 3
שנים בליגה: 4
15
שיא נקודות בקריירה
279
נקודות בקריירה
5.1
ממוצע נקודות בקריירה


- סטט' אישית
- |
- סטט' קריירה
- |
- שיאים עונתיים
- |
- שיאי קריירה
- |
- דירוגים
- |
- תארים
- |
- אודות
- |
- כתבות
| עונה סדירה | |||||||||||||||||||||
| 2 נק' | 3 נק' | עונשין | ריבאונדים | עבירות | חסימות | ||||||||||||||||
| מש' | פתח | דק | נק | זרק/קלע | זרק/קלע | זרק/קלע | הגנה | התק | סהכ | של | על | חט | אב | אס | של | על | מדד | ||||
| סה"כ | 4 | 3 | 91 | 48 | 8/13 | 7/15 | 11/12 | 18 | 5 | 23 | 14 | 13 | 2 | 3 | 2 | 1 | 1 | 57 | |||
| ממוצע | 4 | 75% | 22.8 | 12.0 | 61.5% | 46.7% | 91.7% | 4.5 | 1.3 | 5.8 | 3.5 | 3.3 | 0.5 | 0.8 | 0.5 | 0.3 | 0.3 | 14.3 | |||
| פירוט לפי משחקים - עונה סדירה (קריית אתא) | |||||||||||||||||||||
| 2 נק' | 3 נק' | עונשין | ריבאונדים | עבירות | חסימות | ||||||||||||||||
| # | משחק | פתח | דק | נק | זרק/קלע | % | זרק/קלע | % | זרק/קלע | % | הגנה | התק | סהכ | של | על | חט | אב | אס | של | על | מדד |
| 1 | הפועל העמק (ב) W | 25 | 7 | 1/3 | 33.3% | 1/4 | 25% | 2/2 | 100% | 3 | 2 | 5 | 5 | 4 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 | 9 | |
| 2 | מכבי ת"א (ח) L | * | 18 | 11 | 3/4 | 75% | 1/2 | 50% | 2/2 | 100% | 4 | 2 | 6 | 3 | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 14 |
| 3 | מכבי ר"ג (ח) L | * | 23 | 15 | 2/2 | 100% | 3/5 | 60% | 2/2 | 100% | 6 | 1 | 7 | 4 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 17 |
| 4 | בני הרצליה (ב) W | * | 25 | 15 | 2/4 | 50% | 2/4 | 50% | 5/6 | 83.3% | 5 | 0 | 5 | 2 | 5 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 17 |
| עונה סדירה | |||||||||||||||||||||
| 2 נק' | 3 נק' | עונשין | ריבאונדים | עבירות | חסימות | ||||||||||||||||
| עונה | קבוצה | מש' | דק | נק | זרק/קלע | זרק/קלע | זרק/קלע | הגנה | התק | סהכ | של | על | חט | אב | אס | של | על | מדד | |||
| 2021-22 | גליל עליון | 11 | 2.4 | 0.9 | 80% | 0% | 100% | 0.2 | 0.3 | 0.5 | 0.2 | 0.1 | 0.2 | 0.3 | 0.1 | 0.1 | 0.0 | 1.1 | |||
| 2024-25 | קריית אתא | 32 | 16.5 | 5.4 | 48% | 27% | 63% | 1.4 | 1.2 | 2.6 | 2.0 | 1.4 | 1.2 | 0.9 | 1.0 | 0.0 | 0.3 | 4.5 | |||
| 2025-26 | קריית אתא | 8 | 19.5 | 6.1 | 53% | 32% | 88% | 3.3 | 1.0 | 4.3 | 2.9 | 1.9 | 1.1 | 2.1 | 1.0 | 0.3 | 0.3 | 6.1 | |||
| 2026-27 | קריית אתא | 4 | 22.8 | 12.0 | 62% | 47% | 92% | 4.5 | 1.3 | 5.8 | 3.5 | 3.3 | 0.5 | 0.8 | 0.5 | 0.3 | 0.3 | 14.3 | |||
| פלייאוף | |||||||||||||||||||||
| 2 נק' | 3 נק' | עונשין | ריבאונדים | עבירות | חסימות | ||||||||||||||||
| עונה | קבוצה | מש' | דק | נק | זרק/קלע | זרק/קלע | זרק/קלע | הגנה | התק | סהכ | של | על | חט | אב | אס | של | על | מדד | |||
17 מדד
מחזור 3 נגד מכבי ר"ג בחוץ
15 נקודות
מחזור 3 נגד מכבי ר"ג בחוץ
7 ריבאונדים
מחזור 3 נגד מכבי ר"ג בחוץ
2 אסיסטים
מחזור 1 נגד הפועל העמק בבית
1 חטיפות
מחזור 2 נגד מכבי ת"א בחוץ
1 איבודים
מחזור 2 נגד מכבי ת"א בחוץ
1 חסימות
מחזור 1 נגד הפועל העמק בבית
3 שלשות
מחזור 3 נגד מכבי ר"ג בחוץ
14.3 מדד
מדורג #34
12.0 נקודות
מדורג #42
5.8 ריבאונדים
מדורג #20
0.5 חטיפות
מדורג #90
0.8 איבודים
מדורג #112
0.3 חסימות
מדורג #56
46.7% אחוזים ל3
מדורג #15
מחלקת נוער: מכבי תל אביב
קולג': פורדו פורט וויין (2025-2026)
2021-2022: הפועל גליל עליון
2022-2024: אליצור שומרון (לאומית)
2024-2025: עירוני קריית אתא
2025-2026: פורדו פורט וויין (NCAA), עירוני קריית אתא
2026-2027: עירוני קריית אתא












.png)















.jpg)










.png)

