14
לוקאס
גולדנברג
קבוצה: בני Penlink הרצליה
אזרחות:
ארגנטינה (ARG)
,
ישראל (ISR)
עמדה: גארד-פורוורד
גובה: 1.96
תאריך לידה: 03/08/1993
שנים בקבוצה: 1
שנים בליגה: 4
אזרחות:
ארגנטינה (ARG)
,
ישראל (ISR)
עמדה: גארד-פורוורד
גובה: 1.96
תאריך לידה: 03/08/1993
שנים בקבוצה: 1
שנים בליגה: 4
28
שיא נקודות בקריירה
714
נקודות בקריירה
8.8
ממוצע נקודות בקריירה

- סטט' אישית
- |
- סטט' קריירה
- |
- שיאים עונתיים
- |
- שיאי קריירה
- |
- דירוגים
- |
- תארים
- |
- אודות
- |
- כתבות
| עונה סדירה | |||||||||||||||||||||
| 2 נק' | 3 נק' | עונשין | ריבאונדים | עבירות | חסימות | ||||||||||||||||
| מש' | פתח | דק | נק | זרק/קלע | זרק/קלע | זרק/קלע | הגנה | התק | סהכ | של | על | חט | אב | אס | של | על | מדד | ||||
| סה"כ - בני הרצליה | 1 | 0 | 14 | 2 | 1/3 | 0/0 | 0/3 | 0 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 0 | 1 | -1 | |||
| ממוצע | 1 | 0% | 14.0 | 2.0 | 33.3% | 0% | 0% | 0.0 | 2.0 | 2.0 | 2.0 | 2.0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 | 0.0 | 1.0 | -1.0 | |||
| פירוט לפי משחקים - עונה סדירה (בני הרצליה) | |||||||||||||||||||||
| 2 נק' | 3 נק' | עונשין | ריבאונדים | עבירות | חסימות | ||||||||||||||||
| # | משחק | פתח | דק | נק | זרק/קלע | % | זרק/קלע | % | זרק/קלע | % | הגנה | התק | סהכ | של | על | חט | אב | אס | של | על | מדד |
| 1 | מכבי רמת גן (ב) L | 14 | 2 | 1/3 | 33.3% | 0/0 | 0% | 0/3 | 0% | 0 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 0 | 1 | -1 | |
| עונה סדירה | |||||||||||||||||||||
| 2 נק' | 3 נק' | עונשין | ריבאונדים | עבירות | חסימות | ||||||||||||||||
| עונה | קבוצה | מש' | דק | נק | זרק/קלע | זרק/קלע | זרק/קלע | הגנה | התק | סהכ | של | על | חט | אב | אס | של | על | מדד | |||
| 2023-24 | הפועל עפולה | 29 | 27.5 | 9.3 | 55% | 25% | 77% | 3.4 | 1.3 | 4.7 | 2.7 | 3.9 | 0.8 | 1.3 | 2.8 | 0.3 | 0.5 | 13.1 | |||
| 2024-25 | גליל עליון | 26 | 31.9 | 10.7 | 61% | 37% | 81% | 4.4 | 1.5 | 6.0 | 3.2 | 3.4 | 1.6 | 2.2 | 2.7 | 0.3 | 0.2 | 15.1 | |||
| 2025-26 | הפועל העמק | 25 | 22.1 | 6.5 | 59% | 27% | 78% | 2.2 | 1.2 | 3.4 | 2.2 | 2.9 | 0.7 | 1.1 | 1.8 | 0.3 | 0.2 | 9.4 | |||
| 2026-27 | בני הרצליה | 1 | 14.0 | 2.0 | 33.3% | 0% | 0% | 0.0 | 2.0 | 2.0 | 2.0 | 2.0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 | 0.0 | 1.0 | -1.0 | |||
| פלייאוף | |||||||||||||||||||||
| 2 נק' | 3 נק' | עונשין | ריבאונדים | עבירות | חסימות | ||||||||||||||||
| עונה | קבוצה | מש' | דק | נק | זרק/קלע | זרק/קלע | זרק/קלע | הגנה | התק | סהכ | של | על | חט | אב | אס | של | על | מדד | |||
| 2024-25 | גליל עליון | 1 | 34.0 | 2.0 | 50% | 0% | 0% | 7.0 | 1.0 | 8.0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 | 6.0 | 0.0 | 1.0 | 14.0 | |||
| 2025-26 | הפועל העמק | 2 | 25.0 | 5.0 | 67% | 33% | 0% | 2.5 | 2.0 | 4.5 | 3.5 | 1.5 | 0.0 | 2.5 | 2.0 | 0.0 | 0.0 | 4.5 | |||
-1 מדד
מחזור 1 נגד מכבי רמת גן בבית
2 נקודות
מחזור 1 נגד מכבי רמת גן בבית
2 ריבאונדים
מחזור 1 נגד מכבי רמת גן בבית
1 אסיסטים
מחזור 1 נגד מכבי רמת גן בבית
1 חטיפות
מחזור 1 נגד מכבי רמת גן בבית
1 איבודים
מחזור 1 נגד מכבי רמת גן בבית
0 חסימות
מחזור 1 נגד מכבי רמת גן בבית
0 שלשות
מחזור 1 נגד מכבי רמת גן בבית
2.0 נקודות
מדורג #122
2.0 ריבאונדים
מדורג #95
1.0 אסיסטים
מדורג #69
1.0 חטיפות
מדורג #42
1.0 איבודים
מדורג #51
תארים אישיים
חמישיית המחזור: 3 פעמים (מח' 5 עונת 2023-24, מח' 2 עונת 2024-25, מח' 16 עונת 2024-25)
מחלקת נוער: צנטרו חובנטוד סיוניסטה (ארגנטינה)
2011-2016: צנטרו חובנטוד סיוניסטה (ארגנטינה)
2016-2017: ליברטאד (ארגנטינה)
2017-2018: סאלטה באסקט (ארגנטינה)
2018-2022: קלוב אתלטיקו פלאטנסה (ארנגטינה)
2022-2023: הפועל עפולה (לאומית)
2023-2024: הפועל עפולה
2024-2025: הפועל גליל עליון
2025-2026: הפועל העמק
2026-2027: בני הרצליה
2011-2016: צנטרו חובנטוד סיוניסטה (ארגנטינה)
2016-2017: ליברטאד (ארגנטינה)
2017-2018: סאלטה באסקט (ארגנטינה)
2018-2022: קלוב אתלטיקו פלאטנסה (ארנגטינה)
2022-2023: הפועל עפולה (לאומית)
2023-2024: הפועל עפולה
2024-2025: הפועל גליל עליון
2025-2026: הפועל העמק
2026-2027: בני הרצליה






.png)
























.jpg)









.png)

