| סטטיסטיקה אישית, עונה סדירה, עונת 2026-27 | |||||||||||||||||||
| 2 נק' | 3 נק' | עונשין | ריבאונדים | עבירות | חסימות | ||||||||||||||
| # | שם שחקן | קבוצה | מש' | דק | נק | % / A | % / A | % / A | הגנה | התק | סהכ | של | על | חט | אב | אס | של | על | מדד |
| 1 | זאק בראיינט | בני הרצליה | 4 | 37.8 | 23.5 | 53.3% | 41.2% | 78.1% | 2.8 | 0.8 | 3.5 | 3.0 | 7.8 | 1.3 | 1.3 | 6.0 | 0.5 | 0.8 | 28.0 |
| 2 | רוברט טרנר | מכבי אשדוד | 4 | 34.8 | 20.8 | 55.6% | 41.4% | 63.6% | 3.0 | 1.8 | 4.8 | 1.0 | 3.5 | 0.8 | 1.5 | 3.3 | 0.0 | 0.3 | 21.0 |
| 3 | אלסטון מייסון | גליל עליון | 4 | 31.8 | 18.5 | 56.3% | 21.7% | 85.2% | 1.8 | 0.3 | 2.0 | 2.0 | 6.0 | 0.5 | 3.0 | 5.0 | 0.0 | 0.5 | 17.5 |
| 4 | יוג'ין ג'רמן | הפועל ת"א | 3 | 24.3 | 17.7 | 64.7% | 43.5% | 100.0% | 2.3 | 0.3 | 2.7 | 1.0 | 1.3 | 1.0 | 2.0 | 3.0 | 0.3 | 0.7 | 16.0 |
| 5 | אמד קייבר | מכבי ר"ג | 4 | 33.0 | 17.5 | 57.1% | 35.3% | 80.0% | 1.8 | 1.5 | 3.3 | 1.5 | 4.0 | 0.8 | 2.0 | 4.0 | 0.3 | 0.5 | 18.5 |
| 6 | ג'וש כריסטופר | נס ציונה | 4 | 30.0 | 17.3 | 44.1% | 28.0% | 66.7% | 4.0 | 1.3 | 5.3 | 3.0 | 5.0 | 1.5 | 3.5 | 3.0 | 0.3 | 0.3 | 14.0 |
| 7 | אדאמה סאנוגו | הפועל חולון | 4 | 25.5 | 17.3 | 62.8% | 50.0% | 66.7% | 4.5 | 3.8 | 8.3 | 3.8 | 3.3 | 1.3 | 2.0 | 1.0 | 1.3 | 0.3 | 20.8 |
| 8 | מוריס קמפ | גליל עליון | 4 | 31.5 | 17.0 | 56.0% | 0.0% | 52.2% | 3.5 | 2.5 | 6.0 | 2.3 | 4.5 | 2.3 | 1.8 | 1.8 | 0.3 | 0.8 | 18.5 |
| 9 | ג'סטין טילמן | ראשון לציון | 4 | 28.0 | 16.8 | 52.0% | 40.0% | 60.0% | 4.3 | 3.3 | 7.5 | 2.0 | 4.3 | 0.0 | 0.8 | 0.3 | 0.8 | 0.5 | 18.0 |
| 10 | מאליק הול | הפועל העמק | 4 | 28.5 | 16.5 | 62.2% | 0.0% | 66.7% | 5.3 | 3.0 | 8.3 | 2.0 | 4.0 | 0.5 | 2.5 | 1.8 | 0.3 | 0.5 | 19.8 |
| 11 | ג'יילן אדאמס | מכבי ר"ג | 4 | 31.0 | 15.8 | 44.4% | 31.6% | 91.3% | 3.8 | 1.5 | 5.3 | 3.3 | 4.8 | 1.8 | 2.8 | 5.3 | 0.0 | 0.8 | 18.5 |
| 12 | בריאן קמרון | הפועל ב"ש | 3 | 22.0 | 15.7 | 68.8% | 53.9% | 80.0% | 1.0 | 1.0 | 2.0 | 2.3 | 2.7 | 1.3 | 2.0 | 1.7 | 0.0 | 0.3 | 14.7 |
| 13 | ג'ורדן כהן | קריית אתא | 2 | 23.0 | 15.5 | 57.1% | 54.6% | 71.4% | 0.0 | 0.5 | 0.5 | 1.0 | 2.5 | 1.0 | 1.5 | 3.0 | 0.0 | 0.0 | 15.0 |
| 14 | ג'יילן סמית' | הפועל י-ם | 3 | 29.0 | 15.3 | 63.6% | 56.3% | 100.0% | 1.3 | 0.0 | 1.3 | 1.7 | 1.3 | 1.3 | 1.7 | 5.0 | 0.0 | 0.0 | 17.3 |
| 15 | ניית'ן נייט | בני הרצליה | 4 | 28.8 | 15.3 | 66.7% | 25.0% | 58.8% | 6.8 | 3.3 | 10.0 | 4.5 | 3.5 | 1.5 | 3.5 | 1.0 | 1.5 | 0.5 | 18.8 |
| 16 | תומר אסייג | קריית אתא | 4 | 25.0 | 15.0 | 51.7% | 41.2% | 90.0% | 1.8 | 0.3 | 2.0 | 2.8 | 2.3 | 1.3 | 4.0 | 5.8 | 0.0 | 0.5 | 12.8 |
| 17 | לובל קאביל | הפועל ב"ש | 3 | 30.0 | 15.0 | 53.9% | 40.0% | 33.3% | 3.7 | 1.0 | 4.7 | 2.7 | 1.0 | 1.0 | 3.0 | 6.0 | 0.0 | 0.0 | 14.3 |
| 18 | קנדל מקולום | הפועל אילת | 4 | 28.0 | 14.8 | 40.7% | 50.0% | 76.0% | 3.0 | 0.3 | 3.3 | 2.5 | 6.5 | 2.8 | 4.5 | 8.0 | 0.3 | 1.0 | 20.5 |
| 19 | ג'קסון רואו | נס ציונה | 4 | 36.3 | 14.5 | 76.2% | 31.6% | 61.5% | 4.8 | 2.5 | 7.3 | 2.5 | 3.5 | 0.8 | 1.3 | 1.5 | 0.5 | 0.3 | 18.3 |
| 20 | איתי מושקוביץ | גליל עליון | 4 | 25.5 | 14.3 | 50.0% | 39.1% | 100.0% | 4.0 | 0.0 | 4.0 | 0.8 | 2.5 | 0.5 | 1.8 | 2.5 | 0.3 | 0.0 | 15.5 |
* קיים מינימום של 50% מהמשחקים על מנת להיכלל בטבלה
* קיים מינימום של 4 זריקות בממוצע למשחק לכניסה לקטגוריות האחוזים ל-2 ובזריקות ל-2
* קיים מינימום של 2 זריקות בממוצע למשחק לכניסה לקטגוריות האחוזים ל-3 ובזריקות ל-3
* קיים מינימום של 3 זריקות בממוצע למשחק לכניסה לקטגוריות האחוזים מהעונשין ובזריקות מהעונשין
* קיים מינימום של אסיסט 1 בממוצע למשחק לכניסה לקטגוריות יחס האסיסטים/איבודים
* קיים מינימום של 4 זריקות בממוצע למשחק לכניסה לקטגוריות האחוזים ל-2 ובזריקות ל-2
* קיים מינימום של 2 זריקות בממוצע למשחק לכניסה לקטגוריות האחוזים ל-3 ובזריקות ל-3
* קיים מינימום של 3 זריקות בממוצע למשחק לכניסה לקטגוריות האחוזים מהעונשין ובזריקות מהעונשין
* קיים מינימום של אסיסט 1 בממוצע למשחק לכניסה לקטגוריות יחס האסיסטים/איבודים










.png)








.png)

