סטט' אישית

2026-27

עונה סדירה
2 נק' 3 נק' עונשין ריבאונדים עבירות חסימות
מש' פתח דק נק זרק/קלע זרק/קלע זרק/קלע הגנה התק סהכ של על חט אב אס של על מדד
סה"כ 2 0 14 2 1/2 0/3 0/0 1 0 1 0 2 1 2 1 0 0 1
ממוצע 2 0% 7.0 1.0 50% 0% 0% 0.5 0.0 0.5 0.0 1.0 0.5 1.0 0.5 0.0 0.0 0.5
פירוט לפי משחקים - עונה סדירה (ראשון לציון)
2 נק' 3 נק' עונשין ריבאונדים עבירות חסימות
# משחק פתח דק נק זרק/קלע % זרק/קלע % זרק/קלע % הגנה התק סהכ של על חט אב אס של על מדד
1 הפועל אילת (ב) L 5 0 0/0 0% 0/1 0% 0/0 0% 0 0 0 0 1 0 0 1 0 0 1
2 הפועל העמק (ב) L 9 2 1/2 50% 0/2 0% 0/0 0% 1 0 1 0 1 1 2 0 0 0 0

סטט' קריירה

עונה סדירה
2 נק' 3 נק' עונשין ריבאונדים עבירות חסימות
עונה קבוצה מש' דק נק זרק/קלע זרק/קלע זרק/קלע הגנה התק סהכ של על חט אב אס של על מדד
2019-20 הפועל ת"א 8 7.8 1.8 100% 11.1% 83.3% 0.6 0.0 0.6 0.5 0.6 0.4 0.1 0.6 0.2 0.0 2.5
2019-20 מכבי חיפה 15 19.1 7.8 53.5% 30.9% 76.9% 0.9 0.4 1.3 1.7 1.8 0.9 0.9 1.3 0.0 0.1 6.1
2020-21 מכבי חיפה 29 22.1 10.3 50% 37% 89% 1.6 0.2 1.8 1.6 2.1 0.8 1.2 1.7 0.1 0.2 9.0
2021-22 גלבוע גליל 27 23.3 11.9 48% 48% 86% 1.8 0.3 2.1 2.0 2.5 0.9 2.1 2.1 0.3 0.3 11.1
2022-23 קריית אתא 20 19.6 7.9 45% 34% 84% 1.5 0.3 1.8 1.9 2.3 0.6 1.7 2.3 0.0 0.4 6.7
2026-27 ראשון לציון 2 7.0 1.0 50% 0% 0% 0.5 0.0 0.5 0.0 1.0 0.5 1.0 0.5 0.0 0.0 0.5
פלייאוף
2 נק' 3 נק' עונשין ריבאונדים עבירות חסימות
עונה קבוצה מש' דק נק זרק/קלע זרק/קלע זרק/קלע הגנה התק סהכ של על חט אב אס של על מדד
2019-20 מכבי חיפה 2 23.5 8.0 0% 50% 100% 1.5 0.0 1.5 2.5 1.0 0.5 2.0 2.5 0.0 0.0 5.0
2021-22 גלבוע גליל 4 30.5 10.5 36% 21% 89% 1.0 0.8 1.8 2.3 4.0 0.8 3.0 3.0 0.3 0.5 5.3

שיאים עונתיים

2026-27 - עונה סדירה, קבוצה נוכחית

מדד
1 מדד
מחזור 1 נגד הפועל אילת בבית
נקודות
2 נקודות
מחזור 2 נגד הפועל העמק בבית
ריבאונדים
1 ריבאונדים
מחזור 2 נגד הפועל העמק בבית
אסיסטים
1 אסיסטים
מחזור 1 נגד הפועל אילת בבית
חטיפות
1 חטיפות
מחזור 2 נגד הפועל העמק בבית
איבודים
2 איבודים
מחזור 2 נגד הפועל העמק בבית
חסימות
0 חסימות
מחזור 1 נגד הפועל אילת בבית
שלשות
0 שלשות
מחזור 1 נגד הפועל אילת בבית

שיאי קריירה

דירוגים

2026-27

מדד
0.5 מדד
מדורג #137
נקודות
1.0 נקודות
מדורג #143
ריבאונדים
0.5 ריבאונדים
מדורג #139
חטיפות
0.5 חטיפות
מדורג #83
איבודים
1.0 איבודים
מדורג #85

תארים

תארים אישיים
חמישיית המחזור: 4 פעמים (מח' 6 עונת 2020-21, מח' 14 עונת 2021-22, מח' 25 עונת 2021-22, מח' 6 עונת 2022-23)
שחקן המחזור: 2 פעמים (מח' 20 עונת 2021-22, מח' 21 עונת 2021-22)
שחקן החודש הישראלי: 1 פעמים (מרץ עונת 2021-22)
השחקן המשתפר של העונה: 1 פעמים (2021-22)

אודות

מחלקת נוער: מכבי רמת גן, מכבי רעננה

2016-2019: מכבי רעננה (לאומית)
2019-2020: הפועל תל אביב, מכבי חיפה
2020-2021: מכבי חיפה
2021-2022: הפועל גלבוע גליל
2022-2023: עירוני קריית אתא
2023-2024: רואן מטרופול (צרפת)
2024-2025: לונדון ליונס (אנגליה)
2025-2026: מכבי רמת גן
2026-2027: מכבי ראשון לציון

כתבות