הפועל U-NET חולון מכבי פוקס תל אביב הפ' בנק יהב י-ם עירוני חי מוטורס נס ציונה עירוני נהריה מכבי ראשון לציון
הפועל גלבוע/גליל הפועל אלטשולר שחם ב"ש הפועל יוסי אברהמי אילת הפועל SP מצר תל אביב מכבי אשדוד מכבי חיפה
Europe Competitions
Competition Date Time Game Result Result Result Result
יורוקאפ 02/10/2019 19:30
ראשון לציון - פרומית'אס
02/10/2019
88:55 ספורט2 סיקור 'סטט
יורוליג 03/10/2019 20:00
חימקי מוסקבה - מכבי ת"א
03/10/2019
83:89 SPORT5 סיקור 'סטט
יורוקאפ 09/10/2019 22:15
וירטוס בולוניה - ראשון לציון
09/10/2019
77:96 ספורט2 סיקור 'סטט
יורוליג 10/10/2019 22:00
ריאל מדריד - מכבי ת"א
10/10/2019
85:86 SPORT5 סיקור 'סטט
ליגת האלופות 15/10/2019 19:30
הפועל חולון - טלקום אנקרה
15/10/2019
82:79 PLUS5 סיקור 'סטט
ליגת האלופות 16/10/2019 19:30
בנדירמה - הפועל י-ם
16/10/2019
73:69 SPORT5 סיקור 'סטט
יורוקאפ 16/10/2019 19:30
ראשון לציון - מונאקו
16/10/2019
72:77 ספורט2 סיקור 'סטט
יורוליג 17/10/2019 21:15
מכבי ת"א - הכוכב האדום
17/10/2019
69:84 SPORT5 סיקור 'סטט
ליגת האלופות 22/10/2019 21:00
אוסטנד - הפועל חולון
22/10/2019
-
יורוקאפ 22/10/2019 19:30
ראשון לציון - אנדורה
22/10/2019
-
ליגת האלופות 23/10/2019 19:30
הפועל י-ם - א.א.ק אתונה
23/10/2019
-
יורופקאפ 23/10/2019 20:00
קאפנברג בולס - נס ציונה
23/10/2019
-
יורוליג 24/10/2019 21:05
מכבי ת"א - ולנסיה
24/10/2019
-
יורוקאפ 29/10/2019 20:30
אולם - ראשון לציון
29/10/2019
-
ליגת האלופות 29/10/2019
טורון - הפועל חולון
29/10/2019
-
ליגת האלופות 30/10/2019 19:00
הפועל י-ם - רסטה וכטה
30/10/2019
-
יורוליג 30/10/2019 21:05
מכבי ת"א - פנרבחצ'ה
30/10/2019
-
יורופקאפ 30/10/2019
נס ציונה - קראבנוס
30/10/2019
-
יורוליג 01/11/2019 21:05
אולימפיאקוס - מכבי ת"א
01/11/2019
-
ליגת האלופות 06/11/2019 21:00
שטרסבורג - הפועל חולון
06/11/2019
-
ליגת האלופות 06/11/2019 19:30
הפועל י-ם - ולוצלאבק
06/11/2019
-
יורוקאפ 06/11/2019 19:30
פרומית'אס - ראשון לציון
06/11/2019
-
יורופקאפ 06/11/2019
נס ציונה - לנדשטד זבולה
06/11/2019
-
יורוליג 07/11/2019 21:05
מכבי ת"א - אלבא ברלין
07/11/2019
-
ליגת האלופות 12/11/2019 19:30
פו אורטז - הפועל י-ם
12/11/2019
-
ליגת האלופות 13/11/2019 21:00
הפועל חולון - מנרסה
13/11/2019
-
יורוקאפ 13/11/2019 19:30
ראשון לציון - וירטוס בולוניה
13/11/2019
-
יורופקאפ 13/11/2019
נס ציונה - קאפנברג בולס
13/11/2019
-
יורוליג 14/11/2019 22:00
בסקוניה - מכבי ת"א
14/11/2019
-
ליגת האלופות 19/11/2019 21:00
הפועל חולון - ססארי
19/11/2019
-
יורוליג 19/11/2019 21:45
מילאנו - מכבי ת"א
19/11/2019
-
יורוקאפ 20/11/2019 19:45
מונאקו - ראשון לציון
20/11/2019
-
יורופקאפ 20/11/2019
קראבנוס - נס ציונה
20/11/2019
-
ליגת האלופות 20/11/2019 21:30
בורגוס - הפועל י-ם
20/11/2019
-
יורוליג 22/11/2019 22:00
ברצלונה - מכבי ת"א
22/11/2019
-
יורופקאפ 27/11/2019
לנדשטד זבולה - נס ציונה
27/11/2019
-
יורוליג 28/11/2019 21:05
מכבי ת"א - וילרבאן
28/11/2019
-
ליגת האלופות 03/12/2019 19:00
ליאטקאבליס - הפועל חולון
03/12/2019
-
ליגת האלופות 04/12/2019 21:00
הפועל י-ם - אנטוורפן
04/12/2019
-
יורוליג 05/12/2019 21:05
מכבי ת"א - באיירן מינכן
05/12/2019
-
ליגת האלופות 10/12/2019 19:30
הפועל י-ם - בנדירמה
10/12/2019
-
ליגת האלופות 11/12/2019 19:00
טלקום אנקרה - הפועל חולון
11/12/2019
-
יורוקאפ 11/12/2019 21:00
אנדורה - ראשון לציון
11/12/2019
-
יורוליג 12/12/2019 21:05
מכבי ת"א - צסק"א מוסקבה
12/12/2019
-
ליגת האלופות 17/12/2019 21:00
הפועל חולון - אוסטנד
17/12/2019
-
יורוליג 17/12/2019 19:00
זניט סנט פטרסבורג - מכבי ת"א
17/12/2019
-
ליגת האלופות 18/12/2019 19:30
א.א.ק אתונה - הפועל י-ם
18/12/2019
-
יורוקאפ 18/12/2019 19:30
ראשון לציון - אולם
18/12/2019
-
יורוליג 19/12/2019 21:05
מכבי ת"א - פנאתינייקוס
19/12/2019
-
יורוליג 26/12/2019 19:30
אנאדולו אפס - מכבי ת"א
26/12/2019
-
יורוליג 02/01/2020 20:00
ז'לגיריס - מכבי ת"א
02/01/2020
-
ליגת האלופות 07/01/2020 21:00
רסטה וכטה - הפועל י-ם
07/01/2020
-
ליגת האלופות 08/01/2020 21:00
הפועל חולון - טורון
08/01/2020
-
יורוליג 09/01/2020 21:00
אלבא ברלין - מכבי ת"א
09/01/2020
-
ליגת האלופות 14/01/2020 21:00
הפועל חולון - שטרסבורג
14/01/2020
-
יורוליג 14/01/2020 21:05
מכבי ת"א - ברצלונה
14/01/2020
-
ליגת האלופות 15/01/2020 21:00
ולוצלאבק - הפועל י-ם
15/01/2020
-
יורוליג 16/01/2020 21:05
מכבי ת"א - מילאנו
16/01/2020
-
ליגת האלופות 21/01/2020 21:30
מנרסה - הפועל חולון
21/01/2020
-
ליגת האלופות 22/01/2020 21:00
הפועל י-ם - פו אורטז
22/01/2020
-
יורוליג 23/01/2020 21:30
באיירן מינכן - מכבי ת"א
23/01/2020
-
יורוליג 23/01/2020 21:05
מכבי ת"א - ריאל מדריד
23/01/2020
-
ליגת האלופות 28/01/2020 21:30
ססארי - הפועל חולון
28/01/2020
-
ליגת האלופות 29/01/2020 21:00
הפועל י-ם - בורגוס
29/01/2020
-
יורוליג 05/02/2020 21:05
מכבי ת"א - חימקי מוסקבה
05/02/2020
-
ליגת האלופות 05/02/2020 19:30
אנטוורפן - הפועל י-ם
05/02/2020
-
ליגת האלופות 05/02/2020 21:00
הפועל חולון - ליאטקאבליס
05/02/2020
-
יורוליג 07/02/2020 19:45
פנרבחצ'ה - מכבי ת"א
07/02/2020
-
יורוליג 21/02/2020 22:00
ולנסיה - מכבי ת"א
21/02/2020
-
יורוליג 27/02/2020 21:05
מכבי ת"א - אולימפיאקוס
27/02/2020
-
יורוליג 04/03/2020 21:05
מכבי ת"א - אנאדולו אפס
04/03/2020
-
יורוליג 06/03/2020 20:00
הכוכב האדום - מכבי ת"א
06/03/2020
-
יורוליג 12/03/2020 21:05
מכבי ת"א - בסקוניה
12/03/2020
-
יורוליג 19/03/2020 21:05
מכבי ת"א - זניט סנט פטרסבורג
19/03/2020
-
יורוליג 24/03/2020 19:00
צסק"א מוסקבה - מכבי ת"א
24/03/2020
-
יורוליג 26/03/2020 21:05
מכבי ת"א - ז'לגיריס
26/03/2020
-
יורוליג 03/04/2020 21:00
פנאתינייקוס - מכבי ת"א
03/04/2020
-
יורוליג 09/04/2020 21:45
וילרבאן - מכבי ת"א
09/04/2020
-

Winner League Application

Download now our new app, follow all the games online and be the first to get all the latest action from the Basketball Super League‏
facebook twitter instagram youtube
ISRAEL BASKETBALL SUPER LEAGUE