הפועל U-NET חולון מכבי פוקס תל אביב הפ' בנק יהב י-ם עירוני חי מוטורס נס ציונה עירוני נהריה מכבי ראשון לציון
הפועל גלבוע/גליל הפועל אלטשולר שחם ב"ש הפועל יוסי אברהמי אילת הפועל SP מצר תל אביב מכבי אשדוד מכבי חיפה
הישראליות באירופה
מסגרת תאריך שעה המשחק תוצאה שידור סיקור סטטיסטיקה
יורוקאפ 02/10/2019 19:30
ראשון לציון - פרומית'אס
02/10/2019
88:55 ספורט2 סיקור 'סטט
יורוליג 03/10/2019 20:00
חימקי מוסקבה - מכבי ת"א
03/10/2019
83:89 SPORT5 סיקור 'סטט
יורוקאפ 09/10/2019 22:15
וירטוס בולוניה - ראשון לציון
09/10/2019
77:96 ספורט2 סיקור 'סטט
יורוליג 10/10/2019 22:00
ריאל מדריד - מכבי ת"א
10/10/2019
85:86 SPORT5 סיקור 'סטט
ליגת האלופות 15/10/2019 19:30
הפועל חולון - טלקום אנקרה
15/10/2019
82:79 PLUS5 סיקור 'סטט
ליגת האלופות 16/10/2019 19:30
בנדירמה - הפועל י-ם
16/10/2019
73:69 SPORT5 סיקור 'סטט
יורוקאפ 16/10/2019 19:30
ראשון לציון - מונאקו
16/10/2019
72:77 ספורט2 סיקור 'סטט
יורוליג 17/10/2019 21:15
מכבי ת"א - הכוכב האדום
17/10/2019
- SPORT5
ליגת האלופות 22/10/2019 21:00
אוסטנד - הפועל חולון
22/10/2019
-
יורוקאפ 22/10/2019 19:30
ראשון לציון - אנדורה
22/10/2019
-
ליגת האלופות 23/10/2019 19:30
הפועל י-ם - א.א.ק אתונה
23/10/2019
-
יורופקאפ 23/10/2019
קאפנברג בולס - נס ציונה
23/10/2019
-
יורוליג 24/10/2019 21:05
מכבי ת"א - ולנסיה
24/10/2019
-
יורוקאפ 29/10/2019 20:30
אולם - ראשון לציון
29/10/2019
-
ליגת האלופות 29/10/2019
טורון - הפועל חולון
29/10/2019
-
ליגת האלופות 30/10/2019 19:00
הפועל י-ם - רסטה וכטה
30/10/2019
-
יורוליג 30/10/2019 21:05
מכבי ת"א - פנרבחצ'ה
30/10/2019
-
יורופקאפ 30/10/2019
נס ציונה - קראבנוס
30/10/2019
-
יורוליג 01/11/2019 21:05
אולימפיאקוס - מכבי ת"א
01/11/2019
-
ליגת האלופות 06/11/2019 21:00
שטרסבורג - הפועל חולון
06/11/2019
-
ליגת האלופות 06/11/2019 19:30
הפועל י-ם - ולוצלאבק
06/11/2019
-
יורוקאפ 06/11/2019 19:30
פרומית'אס - ראשון לציון
06/11/2019
-
יורופקאפ 06/11/2019
נס ציונה - לנדשטד זבולה
06/11/2019
-
יורוליג 07/11/2019 21:05
מכבי ת"א - אלבא ברלין
07/11/2019
-
ליגת האלופות 12/11/2019 19:30
פו אורטז - הפועל י-ם
12/11/2019
-
ליגת האלופות 13/11/2019 21:00
הפועל חולון - מנרסה
13/11/2019
-
יורוקאפ 13/11/2019 19:30
ראשון לציון - וירטוס בולוניה
13/11/2019
-
יורופקאפ 13/11/2019
נס ציונה - קאפנברג בולס
13/11/2019
-
יורוליג 14/11/2019 22:00
בסקוניה - מכבי ת"א
14/11/2019
-
ליגת האלופות 19/11/2019 21:00
הפועל חולון - ססארי
19/11/2019
-
יורוליג 19/11/2019 21:45
מילאנו - מכבי ת"א
19/11/2019
-
יורוקאפ 20/11/2019 19:45
מונאקו - ראשון לציון
20/11/2019
-
יורופקאפ 20/11/2019
קראבנוס - נס ציונה
20/11/2019
-
ליגת האלופות 20/11/2019 21:30
בורגוס - הפועל י-ם
20/11/2019
-
יורוליג 22/11/2019 22:00
ברצלונה - מכבי ת"א
22/11/2019
-
יורופקאפ 27/11/2019
לנדשטד זבולה - נס ציונה
27/11/2019
-
יורוליג 28/11/2019 21:05
מכבי ת"א - וילרבאן
28/11/2019
-
ליגת האלופות 03/12/2019 19:00
ליאטקאבליס - הפועל חולון
03/12/2019
-
ליגת האלופות 04/12/2019 21:00
הפועל י-ם - אנטוורפן
04/12/2019
-
יורוליג 05/12/2019 21:05
מכבי ת"א - באיירן מינכן
05/12/2019
-
ליגת האלופות 10/12/2019 19:30
הפועל י-ם - בנדירמה
10/12/2019
-
ליגת האלופות 11/12/2019 19:00
טלקום אנקרה - הפועל חולון
11/12/2019
-
יורוקאפ 11/12/2019 21:00
אנדורה - ראשון לציון
11/12/2019
-
יורוליג 12/12/2019 21:05
מכבי ת"א - צסק"א מוסקבה
12/12/2019
-
ליגת האלופות 17/12/2019 21:00
הפועל חולון - אוסטנד
17/12/2019
-
יורוליג 17/12/2019 19:00
זניט סנט פטרסבורג - מכבי ת"א
17/12/2019
-
ליגת האלופות 18/12/2019 19:30
א.א.ק אתונה - הפועל י-ם
18/12/2019
-
יורוקאפ 18/12/2019 19:30
ראשון לציון - אולם
18/12/2019
-
יורוליג 19/12/2019 21:05
מכבי ת"א - פנאתינייקוס
19/12/2019
-
יורוליג 26/12/2019 19:30
אנאדולו אפס - מכבי ת"א
26/12/2019
-
יורוליג 02/01/2020 20:00
ז'לגיריס - מכבי ת"א
02/01/2020
-
ליגת האלופות 07/01/2020 21:00
רסטה וכטה - הפועל י-ם
07/01/2020
-
ליגת האלופות 08/01/2020 21:00
הפועל חולון - טורון
08/01/2020
-
יורוליג 09/01/2020 21:00
אלבא ברלין - מכבי ת"א
09/01/2020
-
ליגת האלופות 14/01/2020 21:00
הפועל חולון - שטרסבורג
14/01/2020
-
יורוליג 14/01/2020 21:05
מכבי ת"א - ברצלונה
14/01/2020
-
ליגת האלופות 15/01/2020 21:00
ולוצלאבק - הפועל י-ם
15/01/2020
-
יורוליג 16/01/2020 21:05
מכבי ת"א - מילאנו
16/01/2020
-
ליגת האלופות 21/01/2020 21:30
מנרסה - הפועל חולון
21/01/2020
-
ליגת האלופות 22/01/2020 21:00
הפועל י-ם - פו אורטז
22/01/2020
-
יורוליג 23/01/2020 21:30
באיירן מינכן - מכבי ת"א
23/01/2020
-
יורוליג 23/01/2020 21:05
מכבי ת"א - ריאל מדריד
23/01/2020
-
ליגת האלופות 28/01/2020 21:30
ססארי - הפועל חולון
28/01/2020
-
ליגת האלופות 29/01/2020 21:00
הפועל י-ם - בורגוס
29/01/2020
-
יורוליג 05/02/2020 21:05
מכבי ת"א - חימקי מוסקבה
05/02/2020
-
ליגת האלופות 05/02/2020 19:30
אנטוורפן - הפועל י-ם
05/02/2020
-
ליגת האלופות 05/02/2020 21:00
הפועל חולון - ליאטקאבליס
05/02/2020
-
יורוליג 07/02/2020 19:45
פנרבחצ'ה - מכבי ת"א
07/02/2020
-
יורוליג 21/02/2020 22:00
ולנסיה - מכבי ת"א
21/02/2020
-
יורוליג 27/02/2020 21:05
מכבי ת"א - אולימפיאקוס
27/02/2020
-
יורוליג 04/03/2020 21:05
מכבי ת"א - אנאדולו אפס
04/03/2020
-
יורוליג 06/03/2020 20:00
הכוכב האדום - מכבי ת"א
06/03/2020
-
יורוליג 12/03/2020 21:05
מכבי ת"א - בסקוניה
12/03/2020
-
יורוליג 19/03/2020 21:05
מכבי ת"א - זניט סנט פטרסבורג
19/03/2020
-
יורוליג 24/03/2020 19:00
צסק"א מוסקבה - מכבי ת"א
24/03/2020
-
יורוליג 26/03/2020 21:05
מכבי ת"א - ז'לגיריס
26/03/2020
-
יורוליג 03/04/2020 21:00
פנאתינייקוס - מכבי ת"א
03/04/2020
-
יורוליג 09/04/2020 21:45
וילרבאן - מכבי ת"א
09/04/2020
-

האפליקציה של ליגת WINNER סל

הורידו עכשיו את האפליקציה החדשה שלנו ותוכלו להיות איתנו בכל מקום, לעקוב אחרי המשחקים אונליין ולהיות ראשונים לקבל את כל המידע על ליגת WINNER סל
facebook twitter instagram youtube
מנהלת ליגת העל בכדורסל